Fabrika Taşımacılığı

Alanın da uzman deneyimli çalışan kadromuz ile fabrikalarınıza ait ürün, malzeme, makine ya da her türlü mallarınızı taşıma hizmetini sağlıyoruz. En güvenli ve hasarsız fabrika taşımacılığı firmamız tarafından uzmanca gerçekleşmektedir.

Fabrika taşımacılığı yapılır iken dikkat edilmesi gerekenler;

* Tüm mallar, makineler ya da kırılacak eşyalar balon ambalajlar ile sarılmalı, kutulanmalı ve o şekil de taşıma işlemi yapılmalıdır.
* Aynı zaman da fabrikanın ofis ürün mobilyaları da ambalajlanıp düzenli bir şekil de kutulanmalı ve karıştırılmadan taşınmalı.
* En önemli ayrıntı da taşınan hiç bir malzeme, eşya ya da makineye hiç bir zarar gelmemeli.

Fabrika taşımacılığı hakkın da dikkat edilmesi gereken her duruma firmamız tarafından önemle dikkat edilmektedir ve tamamen uzman kadro ile çalışılmaktadır. Fabrika nakliyesi işlemin de süreç müşterilerin isteğine göre ilerliyor. Zaman mekan ya da taşımacılık hakkında ki her türlü müşteri isteğine bağlı olarak firmamız detaylı bir şekil de hizmet vermektedir. Kısa süre de fabrika taşımacılığı firmamız tarafından uzmanca yapılması sayesin de fabrikaların iş kaybı yaşaması neredeyse olanaksız hale gelmektedir.